Легенда OTAMANa - Отаман
пляж зелена зона відпочинок басейн
Веселі пеньки логотип Легенда OTAMANa

Легенда про одного Отамана не давала спокою цілому місту і його околицям. Її можна було почути в розмові між колегами на роботі під час обідньої перерви, добрі друзі обговорювали її за барною стійкою у вечірній час, а подруги – за чашкою кави після робочого дня. Про нього навіть розповідали одна одній молоді матусі під час прогулянок з дітками…
Кажуть, навіть кам’яні леви міста Львова обговорювали цю дивовижну місцину, де славнозвісний Отаман отримував невичерпний запас енергії.
Говорили, що є місце, яке зцілює від невдач, яке дозволяє відшукати рішення давніх проблем, яке дає такий заряд енергії від природи, що його вистачає надовго. Легенда здавалася настільки казковою і далекою від реальності, адже щораз більше викликала подив і змушувала шукати відповідь, де живе цей герой, який ніколи не втомлюється.
Отаман ходив в походи, повертався з перемогами, посміхався і хитро крутив вус, прогулючись містом Лева і був завжди сповнений життєвих сил.
Коли несила була дивитися на втомлені погляди містян і гостей міста, Отаман запросив усіх бажаючих почерпнути енергію і відпочити на природі від рутини до своєї легендарної домівки не далеко від міста мужніх Левів.
З тих пір можливість відпочити і розправити втомлені крила стала реальністю для кожного бажаючого. Спробуйте і ви нарешті відпочити, відчути силу природи і насолоду омріяного відпочинку. Наші гості перевірять усе на собі і стануть частиною легенди про Отамана.

Запрошуємо Вас до великого відпочинкового комплексу ОТАМАN поновити сили, відпочити на окраїні міста Лева, і розправити власні крила.

Замовити
title